Forum VOLKSWAGEN
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
  Ana Sayfa Yardım Ara Giriş Yap   Kayıt    
Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Aracım:
Aktivasyon İçin Ek Bilgi (Additional Activation Information):
Bot olmadığınızın anlaşılması için yan kutuya bir gülücük koymanız gerekmektedir ":)" (In order to define you as not a Bot, you need to put a smiley in the text box ":)" )
Madde 1.   Forumda din, dil, ırk, siyaset vb konular hakkında ileti yazılmaz, tartışılmaz. Bu kuralı ihlal eden üyelerimiz öncelikle uyarılacak, tekrarı hakkında üyelikleri gözden geçirilecektir
Madde 2.   Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, tahrik edici, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip mesajlar göndermek yasaktır. Yöneticiler tarafından görülen bu tip mesajlar haber verilmeksizin silinecek ve mesajı atanlar uyarılacaktır. Bu tür mesajlara yine aynı şekilde karşılık vermek de suç unsuru olup, kesinlikle yasaktır. Bu kuralı ihlal edenlerin forum üyeliğine son verilir.
Madde 3.   Üyeler arasında sert tartışma ve polemik yaratacak mesajlar genele açık forum bölümüne gönderilemez.
Madde 4.   Üyeler hakkında yapılan konuşmalarda belirtilen kuralların dışında geçen tartışma ya da konuşmaları forum yöneticileri istedikleri zaman kilitleyebilirler. Kilitleme yapıldıktan sonra ilgili konuyla alakalı olarak, forum üyeleri hiçbir şekilde mesaj atamazlar.
Madde 5.    Forumumuz yediden yetmişe herkese açık bir forumdur. Bu sebepten dolayı forumda genel ahlaka aykırı konular ile ilgili mesaj atmak, imajlar eklemek yasaktır. Yazdığımız iletilerde ve gönderdiğimiz mesajlarda sigara, silah, alkol vb. zararlı maddeleri özendirici ifade ve imajların yer almamasına en yüksek düzeyde dikkat edelim.
Madde 6.   Mesaj yazarken büyük harf kullanmak internet kültüründe hitap ettiğiniz şahsa ya da topluluğa bağırmak anlamı taşıdığı için,  büyük harfler ile yazı yazmamaya özen gösteriniz.
Madde 7.   Özel günler için ( resmi ve dini bayramlar, kandil, doğum günü vb.) site yönetimi gerekli başlığı uygun olan günlerde açacaktır. Diğer kullanıcılarla bayramlaşmak, özel günlerini kutlamak isteyen üyelerimiz açılan tek başlık altından devam edeceklerdir. Kişiye özel tebrik mesajı atacak arkadaşlar ayrıca başlık açamazlar. Belirtilen durumda forumun “Özel Mesajı” özelliğini kullanmaları gerekmektedir.
Madde 8.   Bu forumda yazılan yazıların ve gönderilen (eklenen) imajların sorumluluğu yazarına aittir. Üyelerimiz, herhangi bir kaynaktan alıntı yapılması durumunda 300 kelimeye kadar olan kısmını kaynak göstermek kaydıyla kullanabilirler. 300 kelimeyi aşan alıntılarda yazılı izin almak yasal olarak zorunludur. Bu ve buna benzer alıntıları fark eden üyelerimiz site yönetimine bilgi verebilirler.
Madde 9.   Üyeler yeni bir konu / başlık açmadan önce, o konu / başlık'ın daha önceden açılıp açılmadığını kontrol etmekle mükelleftir. Forum içi arama özelliği kullanılarak konu / başlık aranılabilir. Yöneticiler açılan ilgili, benzer konuları, doğru bölümde açılmamış konuları, tekrar eden konu başlıklarını uyarıya gerek duymadan değiştirebilirler.
Madde 10.    Gönderilen iletilerin ekleri 200 kb ile sınırlandırılmıştır. İleti ekleri 200 kb’dan büyük olamaz.
Madde 11.   Bir mesajda gönderebileceğiniz eklerin büyüklük ve sayıları mesaj altında belirtilmekte olup, yönetici tarafından zaman içerisinde değiştirilebilir.
Madde 12.   Forumda reklam yapılamaz. Konusu ne olursa olsun, yönetimin izin vermediği herhangi bir malın, markanın, sitenin veya forumun doğrudan veya dolaylı yoldan reklamının yapılması kesinlikle yasaktır. İletiler ile kullanılan imza ve avatarlar da bu kapsamdadır.
Madde 13.   Hiçbir üye ticari olarak bağlantılı olduğu bir kuruluşun reklamını yapamaz, kar sağlayacağı tanıtımlarda bulunamaz. Ancak malzemelerinin nereden temin edilebileceği konusunda yukarıdaki kurallara bağlı kalmak koşulu ile bilgi paylaşımı yapılmasında sakınca yoktur.
Madde 14.   Üyeler arasında yapılan bu tür alışverişlerde çıkacak aksaklıklar ve olumsuzluklar karşısında  Forumvw yönetimi hiçbir şekilde sorumluk kabul etmez. Yapılacak olan alışverişler üyelerin karşılıklı güven ilişkileri çerçevesinde olacaktır.
Madde 15.   Forum üyeliği ücretli değildir ve dolayısıyla "forum üyeliği" üye nezdinde hiçbir hak doğurmaz, tüketicinin korunması hakkında kanuna tabi değildir.
Madde 16.   Forum içi iletilerde basit Türkçe dil ve imla kurallarına uyalım, noktalama işaretlerini kullanalım mesajlarımızda sade ve anlaşılır kelimeler seçelim. Hızlı ve konuşma ( Chat ) tarzında yazılmış iletiler diğer kullanıcıların yazılanı anlamasını güçleştireceğinden bu tip yazışma tarzını kullanmamaya özellikle dikkat edelim.

Forumvw stesine üye olan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kural ihlali icabından doğabilecek hususlardan Forumvw yönetimi kesinlikle sorumlu değildir.


Hızlı Arama


Kimler Çevrimiçi
  • Nokta Ziyaretçi: 22
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.


Facebook Sayfamız

Takvim
Şubat 2020
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
[17] 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Bugün için herhangi bir içerik bulunmuyor.

Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
SimplePortal 2.3.1 © 2008-2009, SimplePortal